http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/707913mIB_mini_book_01.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/110928mIB_mini_book_02.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/910306mIB_mini_book_03.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/207486mIB_mini_book_04.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/967681mIB_mini_book_05.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/436276mIB_mini_book_06.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/752171mIB_mini_book_07.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502075IB_mini_book_08.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/478831IB_mini_book_09.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/997367IB_mini_book_10.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/392886IB_mini_book_11.jpg http://www.biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457328IB_mini_book_12.jpg

Home Aktualności
Aktualności
Tematy prac dyplomowe magisterskie 2014 PDF Wydrukuj e-mail
Tematy prac dyplomowych magisterskich

Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje, że dostępne już są tematy prac dyplomowych magisterskich. Lista dostępnych tematów znajduje się tutaj. Wybór tematu pracy należy uzgodnić z opiekunem pracy dyplomowej, a następnie kartę dyplomanta złożyć w sekretariacie katedry.


 
Tematy prac dyplomowych 2014 PDF Wydrukuj e-mail
Tematy prac dyplomowych magisterskich

Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje, że dostępne już są tematy prac dyplomowych inżynierskich. Lista dostępnych tematów znajduje się tutaj. Wybór tematu pracy należy uzgodnić z opiekunem pracy dyplomowej, a następnie kartę dyplomanta złożyć w sekretariacie katedry.


 
Najnowsze prezentacje strumieni PDF Wydrukuj e-mail

Prezentacja strumieni dla studentów studiów inżynierskich:

Chemia w Medycynie

Fizyka w Medycynie

Elektronika w Medycynie

Informatyka w Medycynie

 
18 Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Gdańsk PDF Wydrukuj e-mail
Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Katedrę Inżynierii Biomedycznej 18 Konferencji Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej .

XVIII Krajowa Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej jest konferencyjną cykliczną, ogólnokrajową, z udziałem gości zagranicznych. Jej tematyka obejmuje zagadnienia z zakresu analiz interdyscyplinarnych na pograniczu nauk technicznych, medycznych i biologicznych. Badania tego typu prowadzone są w celu udoskonalania produkcji i obsługi sprzętu medycznego, urządzeń diagnostycznych, oprzyrządowania obrazującego, wyposażenia laboratoryjnego, lekarstw oraz innego rodzaju środków służących terapii.
 
Sukces na Międzynarodowych Targach Poznańskich PDF Wydrukuj e-mail

Sukces na Międzynarodowych Targach Poznańskich!!!

W dniach 14.03.2012 - 16.03.2012 odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012. Gospodarzem targów są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Katedra Inżynierii Biomedycznej zgłosiła do konkursu o Złoty Medal MTP dwa opracowane innowacyjne rozwiązania:

  1. Elektroniczna dmuchawka – platforma i urządzenie wspomagające terapię mowy
  2. I-Waga – urządzenie wspomagające proces nadzorowania osób z problemami krążeniowymi

Oba zgłoszone opracowania zostały uhonorowane przez Kapitułę Targów złotymi medalami. Oba innowacyjne rozwiązania można będzie obejrzeć w Poznaniu w czasie trwania targów. Zapraszamy do naszego stanowiska nr 72 w Pawilonie 8.

Wynalazki powstały w wyniku prac nad projektem "Domowy Asystent Osób Starszych i Chorych - DOMESTIC" - Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

Głosowanie nad naszymi projektami cały czas trwa pod adresem http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow_2012/salmed_glosuj/ 

 
<< Start < Pokaz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następny > Koniec >>

Strona 1 z 9